"مقالات"

 • علل ایجاد جوش صورت

  علل ایجاد جوش صورت

  برای اکثر ما این باور وجود دارد که علت اصلی بروز جوش های صورت علامتی از وجود مشکلات پوستی و اختلال در بخش های تولید کننده سبوم و چربی پوست است. ارگانیسم‌های زنده‌ی میکروسکوپی که به طور معمول روی پوست وجود دارند در این حجم زیادِ چربی به دام می‌افتند و باعث ایجاد آلودگی و تولید ترشحات بعدی می‌شوند. این اتفاقی است که نقطه‌ی برآمده‌ی روی پوست که آن را جوش می‌نامیم ایجاد می‌کند.
  -
  joosh
  ... بیشتر بخوانید
 • علائم و برخی راه های درمان جوش صورت

  علائم و برخی راه های درمان جوش صورت

  انواع پوست شامل معمولی، خشک، چرب و مختلط می‌شود. نوع پوست هر فرد توسط عوامل ژنتیکی تعیین می‌شود و قابل تغییر نیست. مواردی مانند لکه‌ها، آکنه، حساس شدن و خطوط پوست را مشکلات یا شرایط پوستی می‌نامیم. این مشکلات را می‌توان تا حد چشمگیری مدیریت یا حتی درمان کرد.
  -
  joosh
  ... بیشتر بخوانید
 • کلاژن و هر آنچه باید بدانیم

  کلاژن و هر آنچه باید بدانیم

  یکی از فراوان ترین و کامل ترین پروتئین های موجود در که بخش بزرگی از پوست، مو و ناخن را تشکیل می دهد، کلاژن می باشد.
  -
  colazhen
  ... بیشتر بخوانید
 • نکات مهم بهداشتی که در سفرهای هوایی حتما باید رعایت کنید

  نکات مهم بهداشتی که در سفرهای هوایی حتما باید رعایت کنید

  یکی از نکات مهم در سفر با هواپیما اهمیت به مسئله بهداشت است. چراکه به دلیل رفت و آمد زیاد در این وسیله نقلیه عظیم، احتمال انتقال بیماری از طریق مسافرانی که هواپیما را برای مسافرت خود بر می گزینند، وجود دارد. اما جای نگرانی چندانی وجود ندارد. خبر خوب این است که می توانید با رعایت نکات بهداشتی ساده در هنگام سفر با هواپیما، خود را در برابر بیماری ها محافظت کرده و میکروب ها را از خودتان دور نمایید.
  -
  Important Health Tips to Keep in the Air!
  ... بیشتر بخوانید
 • سفر چه تاثیری بر نگاه و زندگی ما خواهد داشت

  سفر چه تاثیری بر نگاه و زندگی ما خواهد داشت

  تاثیرات سفر چه بزرگ و چه کوچک، شکل زندگی‌ را تغییر خواهند داد. گاهی این تاثیرات مثبت هستند و گاهی هم می‌توانند منفی باشند. بزرگترین تاثیر مثبت سفر کسب تجربه است. البته این تمام خوبی‌های سفر نیست و این پدیده می‌تواند تاثیرات دیگری هم روی زندگی افراد بگذارد که البته برخی از آنها همانطور که گفتیم می‌توانند منفی باشند.
  -
  How will travel affect our eyes and our lives?
  ... بیشتر بخوانید
 • راز حفظ زیبایی پوست صورت در سفر

  راز حفظ زیبایی پوست صورت در سفر

  به هر کجا سفر می کنید ، همراه داشتن لوازم اولیه و رعایت نکات بهداشتی برای حفظ زیبایی پوست و سلامت پوستتان اهمیت زیادی دارد.
  -
  The secret to maintaining the beauty of facial skin on a journey
  ... بیشتر بخوانید
 • اهمیت سفر کردن در سلامت روان

  اهمیت سفر کردن در سلامت روان

  کلمه سفر ممکن است در فرهنگ های مختلف، معنا و مفهوم متفاوتی داشته باشد. اما هر کدام از این تعاریف یک هدف را دنبال می کنند و آن هم دست یابی به یک حس خوب و آرامشی دوست داشتنی و نیز رها شدن از تشنج ها و خستگی های روزمره زندگی برای یک مدت مشخص است. سفر کردن به انسان فرصت رها شدن از مشکلات و دغدغه های فکری را می دهد و باعث می شود خستگی های کاری و آشوب هایی که هر روز با آن ها مواجه می شود را برای مدت کوتاهی فراموش کند.
  -
  The Importance of Traveling in Mental Health
  ... بیشتر بخوانید