"گردشگری"

 • جاذبه های رم

  جاذبه های رم

  شهر زیبای رم که بسیاری آن‌را با لقب شهر ابدی می‌شناسند، بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهر ایتالیاست که روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری عظیم رم بوده. این شهر شگفت‌انگیز با تاریخچه ۲۵۰۰ ساله‌اش، بنا‌های تاریخی و موزه‌های بی‌نظیری که در خود جای داده، مهم‌ترین و اصلی‌ترین مقصد گردشگران ایتالیا و حتی قاره سبز اروپاست.
  -
  roma
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های اتریش

  جاذبه های اتریش

  پایتخت اتریش شهر وین Vienna نام دارد که مهد موسیقی دنیا و پایتخت گردشگری تجاری اروپا MICE نیز محسوب می‌شود. اتریش در منطقه‌ی معتدل اروپا قرار دارد که به دلیل وجود کوه‌های آلپ، آب‌وهوای آن کوهستانی می‌باشد.
  -
  otrish
  ... بیشتر بخوانید
 • دیدنی های تفلیس

  دیدنی های تفلیس

  کشور زیبای گرجستان در کنار دریای سیاه قرار دارد و به جرات می‌توان گفت که مناظر طبیعی آن جزو بی‌نظیرترین چشم اندازهای طبیعی دنیا است. بهار و تابستان بهترین زمان برای خرید تور گرجستان و سفر به شهرهای زیبای تفلیس و باتومی هستند.
  -
  tbilisi
  ... بیشتر بخوانید
 • برج های شعله باکو

  برج های شعله باکو

  برج‌های شعله یک مجموعه چندمنظوره زیبا در باکو، پایتخت کشور آذربایجان است که یکی از بلندترین آسمان‌خراش‌های این سرزمین محسوب می‌شود.این برج‌ها نماد آتش هستند و آتش یکی از نمادهای کشور جمهوری آذربایجان به شمار می‌رود.
  -
  baku
  ... بیشتر بخوانید
 • محبوب ترین جاذبه ‌های گردشگری جهان

  محبوب ترین جاذبه ‌های گردشگری جهان

  کولوسئوم رم با توجه به داده‌های جدید رزرو مسافران برای دومین سال پیاپی عنوان محبوب‌ترین جاذبه گردشگری جهان را از آن خود کرد؛ پس از آن، موزه لوور پاریس و واتیکان در رم در لیست جاذبه‌هایی قرار دارند که گویا هیچ مسافری نمی‌تواند بازدید از آن‌ها را از دست بدهد.
  -
  world
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری آنکارا

  جاذبه های گردشگری آنکارا

  آنکارا که در گذشته با نام آنگورا شناخته می‌شد، دومین شهر پرجمعیت ترکیه بعد از استانبول و شهری باستانی است. آنکارا در شمال غربی ترکیه در ۲۰۰ کیلومتری جنوب دریای سیاه قرار دارد. قلعه‌ها و ویرانه‌هایی از تمدن‌های هیتی، فریجین، هلنیستی، رومی، بیزانس و عثمانی در سراسر شهر نشان از تاریخ متنوع آن دارد.
  -
  ankara
  ... بیشتر بخوانید