"راهنمای سفر"

 • ترمینال های فرودگاه مهرآباد

  ترمینال های فرودگاه مهرآباد

  این مقاله دقیقا به شما می‌گوید که پروازهای ورودی و خروجی ایرلاین‌های مختلف از کدام ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد انجام می‌شوند.
  -
  mehrabad
  ... بیشتر بخوانید
 • راهنمای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در استانبول

  راهنمای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در استانبول

  یکی از مهم‌ترین نگرانی گردشگران در زمان خرید تور ترکیه و به طور خاص تور استانبول چگونگی استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی و مسیریابی برای رسیدن به مناطق گردشگری است. استانبول یکی از مقاصد دوست داشتنی برای گردشگران است
  -
  istanbul
  ... بیشتر بخوانید
 • بهترین زمان سفر به ترکیه برای خرید

  بهترین زمان سفر به ترکیه برای خرید

  علاقه مندان سفر به شهر استانبول می دانند که اگر به دنبال خریدهای خوب و با قیمت مناسب هستند باید در فصل حراجی و فستیوال های خرید به این شهر سفر کنند.در اینجا قرار است به شما عزیزان زمان هایی را معرفی کنیم که برای سفر به استانبول به قصد خرید مناسب تر هستند.
  -
  turkye
  ... بیشتر بخوانید
 • مدارک و مراحل دریافت پاسپورت

  مدارک و مراحل دریافت پاسپورت

  یکی از مدارکی که مسافران باید در سفرهای خارجی همراه داشته باشند و از مهم ترین ارکان برای اخذ اجازه ورود به سایر کشورهاست، پاسپورت یا همان گذرنامه است. توجه داشته باشید که پاسپورت با ویزا فرق دارد و برای ورود به همه کشورها باید پاسپورت همراه داشته باشید اما برای ورود به تمامی کشورها داشتن ویزا ضروری نیست.
  -
  passport
  ... بیشتر بخوانید
 • دانستنی ‌های سفر به سامویی

  دانستنی ‌های سفر به سامویی

  جزیره سامویی در خلیج تایلند و 700 کیلومتری جنوب شهر بانکوک قرار دارد. سامویی دارای جنگل سرسبز کوهستانی با پوشش گیاهی غنی، سواحلی با شنهای سفید رنگ و درخشان و تپه های مرجانی می باشد. در واقع آنچه که تور سامویی را جذاب می کند، همین طبیعت زیبا و تفریحات آبی آن می باشد.
  -
  safar
  ... بیشتر بخوانید